You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Klub sa dohodol pre sezónu 2024 s novým partnerom

Prinášame prehľad sponzorov, ktorí nás budú podporovať v nadchádzajúcej sezóne. 

 

Sezóna 2024 začne už o pár týždňov. Pred jej začiatkom je dobré potvrdiť si rozbehnuté dlhoročné spolupráce, či otvoriť možnosti novým partnerom. Rovnako je to aj v našom prípade, do novej sezóny vstupujeme s novou spoluprácou.

Hlavní partneri - piliere klubu

Strategickými partnermi sú Hlavné partnerstvá vďaka ktorým môžeme pracovať na postupnom rozvoji klubu. Patria k nim spoločnosti ako BeMiCon, Elektromontáže Mládek, Verve services a mesto Sereď. Prvým predstaveným je spoločnosť BeMiCon, ktorý klientom pomáha s výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb a odborným poradenstvom v oblasti stavebníctva. Ďalším sponzorom je Elektromontáže Mládek, spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Za ten čas zrealizovali množstvo projektov v oblasti elektroinštalácií v rámci celého Slovenska. Pod hlavičkou firmy funguje tím kvalifikovaných a profesionálnych pracovníkov. Partnerstvo sme predĺžili aj s Verve Services. Vďaka komplexnej ponuke služieb v rámci facility managementu vie Verve Services poskytovať svojím klientom kompletné portfólio služieb a tým zabezpečiť bezproblémový chod jednotlivých objektov či dopravných prostriedkov. V neposlednom rade ďakujeme za podporu aj Mestu Sereď. Mesto je hlavný partnerom klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď od jeho začiatku. Vďaka podpore primátora mesta a zastupiteľov mestského úradu, môže klub fungovať, propagovať mesto na Slovensku aj v zahraničí na rôznych podujatiach, viesť mladých ľudí k športu, podieľať sa na rôznych aktivitách pre obyvateľov mesta a okolitých obcí. Všetci  hlavný partneri sú zároveň aj podporovatelia medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón, ktoré odštartujú 19.mája.

Regsitrácia na preteky je už spustená.

 

Partneri klubu - skalná podpora

Partneri majú rovnako pokračovať v podpore. S volnočasovým športovým oblečením nám pomôže čoraz populárnejšia značka 4F. Značka 4F oblieka aj sedem národných tímov - Poľsko, Slovensko, Srbsko, Chorvátsko, Litvu, Grécko a Macedónsko. Značka obliekla športovcov na letné a zimné olympijské hry vo Vancouveri, Londýne, Soči, Rio de Janeiro, Pchjongjangu a Tokiu. Cyklo oblečenie pre nás vyrába slovenský výrobca NyNa. Spoločnosť sa zaoberá výrobou športového oblečenia pre cyklistiku, triatlon, beh, kanoistiku a iné športy. Oblečenie navrhujú a vyrábajú presne podľa potrieb zákazníka. Dôležitá je funkčnosť, kvalitu a pohodlie výrobkov. Slovizol sa zas okrem podpory nášho klubu venuje aj výrobe a predaju izolačných dosiek z penového polystyrénu. Výrobný program zahŕňa široký sortiment polystyrénových dosiek, určených na rôzne druhy tepelných izolácii – “od podlahy až po strechu”. Expandovaný polystyrén (EPS) predstavuje najvýhodnejšiu kombináciu ceny a kvality z celej škály zatepľovacích segmentov.

Servis bicyklov nám zabezpečí počas sezóny predajňa bicyklov, športového oblečenia a mnohých iných doplnkov Dolomity bike. Dolomity bike vám okrem servisu a predaja bicyklov a iného vybavenia aj radi poradia s výberom bicykla a bikefittingom, ktorý je dôležitý pre správny posed na bicykli. Keďže voda je základ, s pitným režimom nám pomôže dlhoročný partner Lucka. Produkty Lucky pochádzajú výlučne z chráneného podzemného zdroja, ktorého kvalita je už takmer pol storočia nepretržite sledovaná. Aj vďaka ľahučkému celkovému obsahu rozpustených látok je Lucka tou pravou vodou na každodenné pitie. Okrem vody sú dôležité aj iné výživové doplnky. Tie máme vďaka Monk Nutrition. Funkčné gourmet jedlo sa vyrába v kuchyni, nie v laboratóriu. V Monk nutrition vychádzajú zo starých zaužívaných receptúr, účinných surovín overených vekmi. Fungovať môžeme i vďaka firme EXCEL MIX, ktorá vznikla v roku 2005 na základe dvadsaťročných zahraničných skúseností s vývojom a výrobou stavebnej chémie. Vďaka tomu dnes ponúkajú vysoko kvalitné výrobky pre stavebníctvo. Počítať s podporou pre sezónu 2024 môžeme aj s marketingovou firmou River Valley. Tá sa zameriava na rast a rozvoj malých a stredných spoločností, ktoré chcú efektívne dosahovať svoje sny a ciele. Prioritou spoločnosti je zabezpečiť pre klienta komplexný rozsah služieb potrebných pre podnikanie, a tým zabezpečiť efektívne prepojenie jednotlivých oblastí tak, aby celý „stroj“ fungoval čo najlepšie.

Medzi partnerov klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď pribudne v sezóne 2024 logo nového partnera - Koloshop.sk. Ide o popredný maloobchod s cyklistickým vybavením, ktorý nás bude podporovať výbavou. Na českom a slovenskom trhu ide o významného nadregionálneho hráča na poli retailového predaja. To všetko vďaka rýchlosti dodávok, širokému výberu, zákaznícky orientovanému prístupu a dodacím podmienkam, ktoré sú plne konkurencieschopné v európskom kontexte. Na webovej stránke www.koloshop.sk si môžete pozrieť širokú ponuku bicyklov a vybavenia, kontaktné údaje na kamennú predajňu v Tepliciach, pobočku v Prahe, ako aj telefón a e-mail pre prípadné otázky. Ceny jednotlivých produktov sú výrazne konkurenčné a dodanie vďaka spoľahlivému dopravcovi na Slovensko je rovnako rýchle, ako objednávanie tovaru na iných slovenských eshopoch. 

 

Vďaka našim partnerom môžeme kvalitnejšie trénovať, plnohodnotne fungovať a zúčasťňovať sa na väčšom množstve podujatí. Ďakujeme!