You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Koncoročná schôdza klubu - voľba vedenia a predstavenie dátumu DHL Sereďmaratónu 2023

Posledný októbrový víkend sa stretli členovia klubu v Piešťanoch, aby vyhodnotili a oslávili sezónu 2022.

Príjemné s užitočným

Takto môžeme v skratke opísať dva dni, ktoré strávil klub u partnera v Piešťanoch v Hotel Park Avenue. Výročná členská schôdza sa začala spoločným obedom a následne športovými aktivitami – časť členov sa rozhodlo pre relax v meste s deťmi a druhá turistikou a ďalšia spoločnou takmer 100km jazdou po Vážskej cyklotrase z Piešťan do Trenčína a späť. Hoci predpoveď sľubovala dlhodobo teplotu nad 20 stupňov a polooblačno, realita bola iná – 13 stupňov a zamračené. Typické dušičkovské počasie neodradilo cyklistov nasadnúť na bicykle a vyraziť. Po návrate čakala na členov chutná večera a nasledovala samotná schôdza.

 

 

Na schôdzi sa sumarizovalo a oceňovalo

Ako to už býva zvykom, záver roka patrí číslam a dátam. Nie však z cyklopočítača, ale štartom na podujatiach a umiestneniam. V tomto roku sa nám podarilo štartovať na 62 cyklistických, bežeckých či iných podujatiach z ktorých sme si odniesli 19x zlato, 19x striebro, 8x bronz, 20x TOP5 a 34x TOP 10 umiestnenia. Partneri môžu byť spokojní. :-) Najviac úspešným pretekárom sa stal Giovanni Gueli len pár bodov pred Marekom Polakovičom. Obaja nová tohto ročná prínosná posila v tíme. Okrem týchto dvoch pretekárov sa darilo aj ďalším, ktorých výkon a úspechy zhodnotil športový riaditeľ Ondrej Mačaj.

 

 

Počas roka sme pripravili viacero podujatí a taktiež boli spoluorganizátorom, alebo sa inak podieľali na prípravách. Spomenúť môžeme DHL Sereďmaratón, ktorý pokoril všetky rekordy účasti z minulých rokov, detský Sereďmaratónik, či Virtual ride. Participovali sme na pretekoch Okolo Slovenska, Trnavskej cyklistickej lige, Košickopolianskej 10 (organizovanou našou Košickou divíziou), V4 eCUPe, či novinkou 1.majstrovstvám Slovenska v ešporte, kde mala dokonca zastúpenie aj naša pretekárka.

 

Významné udalosti 2022

 

Medzi významné udalosti v klube patrili dve svadby. Išlo totižto aj o našich členov, čo sa málo kedy stáva. :-) Svoje áno si povedali Ondrej Mačaj a Tatiana Mačajová Jaseková a druhý pár Milan Mládek a Martina Mládeková. Pre nich sme si pripravili darčeky v podobe kolesa šťastia :-)

Taktiež sa narodili naším členom dve deti. Lukášovi Rihovi sa narodil syn Oliver a Marekovi Polakovičovi zase Šimon. Zhodou okolností sa narodili presne týždeň po sebe. ;-)

Všetkým gratulujeme v mene klubu a prajeme veľa radosti a príjemných chvíľ.

 

Volilo sa aj u nás


Počas soboty sa konali okrem komunálnych volieb a volieb do VÚC aj voľby v našom klube. Volil sa predseda klubu a riaditeľ pretekov DHL Sereďmaratónu, tajomník, ekonóm a športový riaditeľ. Členovia sa zhodli na týchto menách – predsedom a riaditeľom pretekov zostáva naďalej Lukáš Riha, tajomníkom bude Tomáš Poláček, ekonómkou zostáva Barbora Javorová a športovým riaditeľom zostáva Ondrej Mačaj. „Vážim si to a potešilo ma, že som bol opätovne zvolený na tieto pozície.  Beriem to, ako ďalšie výzvy s rešpektom a pokorou. Som rád, že môžem byť súčasťou tohto klubu a naďalej sa budem snažiť vytvárať naším členom, čo najlepšie podmienky a zvyšovať úroveň pretekov. Ďakujem za dôveru,“ povedal po zvolení na pozície predsedu klubu a riaditeľa pretekov DHL Sereďmaratón Lukáš Riha.

 

 

DHL Sereďmaratón 2023


Najväčšia akcia, ktorú klub organizuje sú cyklistické preteky DHL Sereďmaratón. Termín pretekov je naplánovaný na 21.5.2023. Ďalšie informácie a novinky budú postupne komunikované.

 

Ďakujeme našim partnerom za podporu aj v tomto roku a tešíme sa na sezónu 2023.

 

 

 

 

 

Ďalšie novinky