You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Monk Nutrition

výživové doplnky


MONK: "Čisté telo = čistá myseľ."

 

Funkčné gourmet jedlo sa vyrába v kuchyni, nie v labáku. V Monk nutrition vychádzame zo starých zaužívaných receptúr, účinných surovín overených vekmi. Suroviny upravujeme a spracovávame len pre zachovanie alebo posilnenie prirodzenej kvality. Prioritou je pre nás kvalita a chuť. Hľadanie tých správnych výnimočných surovín častokrát trvá roky, preto produktov máme len pár, avšak každý produkt je dar. Dar prírody, bez náhrad chutí, čistý, bez konzervantov a iných vylepšení, čo zdravie múti. Kvalitná surovina si zaslúži kvalitný postup spracovania a len tak je možné využiť ju naplno. Naša kuchyňa je naša svätyňa, kde každý jeden element musí fungovať ako hodinky.

                                                                                             Gourmet

Výnimočné suroviny s výnimočnými vlastnosťami na tomto mieste zveľaďujeme. Ku každej surovine pristupujeme s vedomosťami a skúsenosťami celého kláštora. Naša kuchyňa je vyplnená moderným zariadením, pretože u nás, v Monk nutrition, hľadáme to najlepšie spracovanie pre suroviny, aké je možné. RAW spracovanie je pre nás samozrejmosťou. Naše suroviny sú bohaté na chuť a aj na vitamíny. Receptúry a spracovanie je pre podporu využiteľnosti vitamínov a zároveň pre ich zachovanie v čo najväčšom množstve.

Výživa Monka je čistá, vychádza z tradícií. Monk sa nezamýšľa nad tým, ako ušetriť náklady pridaním chémie. Monk Vám ponúka čisté receptúry a hľadá možnosti, ako pomôcť a zlepšiť zdravie. U nás, v Monk nutrition, si uvedomujeme, že funkčné jedlo nestačí mať bohaté na zdravotné benefity, ale musí aj skvelo chutiť. Len vďaka chuti dokážeme funkčné potraviny jesť pravidelne, a tak získať z nich maximálny možný účinok. Chuť a celkovo Monk Gourmet prístup pri vytváraní funkčných potravín je to, vďaka čomu viete vylepšiť aj pocity pri športe, šport si vychutnať a mať z neho väčšiu radosť. Obdarovať sa za skvelý výkon skvelou chuťou z darov prírody od mníchov.