You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Športové dni mesta Sereď

v Seredi sa bude súťažiť, jazdiť aj vyhrávať. Vítaní ste všetci.

Už túto sobotu sa budú v meste Sereď konať športové dni s názvom Sereď v pohybe. Na 6 miestach sa budú konať viacerá športové aktivity, kde sa budú prezentovať jednotlivé miestne kluby. Medzi nimi bude mať zastúpenie aj náš klub. Na Námestí Slobody, kde štartujú aj cyklistické preteky DHL Sereďmaratón a detský Sereďmaratónik budete mať opäť možnosť sadnúť na bicyklel a zašportovať si.

  

 

Šport podľa vlastnej chuti

Konkrétny šport si budete môcť vybrať podľa chuti - šípky, bojové umenie, hádzaná, joga, cyklistika a ďalšie. Náš klub bude organizovať spoločnú cyklojazdu na 30km okruhu, ktorý vedie aj po trase DHL Sereďmaratónu. Zabezpečené bude občerstvenie aj sprievodné vozidlo. Štart bude o 15:00 z Námestia v Seredi. Stačí sa len vopred bezplatne zaregistrovať, aby sme s Vami počítali. Viac info TU https://fb.me/e/104zR0WXx

Pre tých, ktorí si chcú zasúťažiť, máme pripravenú súťaž na cyklotrenažéri v našom stane. Stačí ak si nájdete dvojičku a budete môcť súťažiť. Rýchlejší vyhráva, no darček máme pripravený pre oboch.

Aktivity v klube

Počas celého roka je náš klub aktívny. Či už sú to cestné, horské preteky, alebo beh, či triatlon. Radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti, či cenné informácie z pretekov. Keďže rovnako organizujeme športové podujatia priblížime vám aj tie. Dokonca máte možnosť sa k nám pridať a byť súčasťou týchto podujatí.

Viac infomrácii vám poskytneme v našom stánku. Tešíme sa na vás v sobotu. ;-)


 

 

 

Ďalšie novinky