You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Máme nového člena, zabezpečovať bude komunikáciu s verejnosťou

ŠK Cyklo-Tour Sereď má od septembra nového PR manažéra.

Stal sa ním Martin Žigo, rodák z Pezinka. Na starosti bude mať PR aktivity, správu web stránky a spoluprácu s médiami. „Teší ma, že môžem byť súčasťou klubu. Verím, že budem môcť informovať o viacerých úspechoch tímu a dobre zorganizovaných podujatiach,“ uviedol. 

Martin bude pomáhať aj s propagáciou 18. ročníka DHL Sereďmaratónu a ďalších podujatí, ktoré organizuje náš klub. V minulosti pôsobil ako web editor verejnoprávnej RTVS či regionálny novinár pre denník SME. 

                                                                                                             

Stále je však ešte študentom magisterského programu Európske štúdiá so zameraním na európske právo na Univerzite Palackého v Olomouci a nasledujúce mesiace strávi v rakúskom Salzburgu. V rámci bakalárskeho štúdia získal titul zo žurnalistiky v Olomouci. 

Martin patrí medzi rekreačných športovcov. „Snažím sa hýbať takmer každý deň, pričom k mojím najobľúbenejším športom patria beh a cyklistika. Mám však rád aj turistiku a bedminton.“ 

„Som rád, že môžem medzi nami privítať šikovného mladého človeka. Martin nám pomôže s propagáciou a komunikáciou podujatí, ktoré pripravujeme pre verejnosť a rovnako ohľadom výsledkov našich pretekárov," dodal predseda klubu Lukáš Riha.