You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Naši partneri

Úspechy na pretekoch sme dosahovali aj vďaka našim partnerom. Ktorí sú to?

Organizovať športové podujatie, alebo chod cyklistického klubu je v dnešnej dobe možné viac menej vďaka podpore primátorov, županov, alebo majiteľov firiem. Bez ich podpory a blízkeho vzťahu k športu a najmä k cyklistike by to nešlo. Preto si ich nesmierne vážime a snažíme sa im odvďačiť propagáciou, ako to len je možné – počas pretekov, tréningov, či bežných dní aj mimo bicykla.

Čím viac tým viac

S rastúcim počtom cyklistov v klube, pribúdajúcim počtom pretekov v kalendári je treba siahnuť hlbšie do vrecka klubu a obliecť, zabezpečiť výživu, výbavu, servis a ďalšie služby pre jazdcov. Tento rok sme mali naozaj plodný, čo sa týka počtu pretekov a cyklistov. Na druhej strane sa oplatilo zariskovať, pretože na konci dňa sme zbierali pódiové umiestnenia takmer na každých pretekoch. Celkovo to bolo 1.miesto 16x, 2.miesto 16x, 3.miesto 13x, TOP5 17x, TOP10 26x. 1.miesto 16x, 2.miesto 16x, 3.miesto 13x, TOP5 17x, TOP10 26x. Celkové zhrnutie sezóny z pohľadu športového riaditeľa Ondreja Mačaja si môžete prečítať  v tomto článku.

Naši partneri

Každý za našich partnerov je svojím spôsobom cyklista. Niekorí sú aktívni, niektorí už skôr pasívny, no cyklistiku si nenechajú ujsť aspoň v TV, alebo ako diváci popri trati. Všetkých si detailne môžete pozrieť aj na našej stránke. Tu je prehľad všetkých, ktorí nás podporujú.  

 

Mesto Sereď – vďaka finančnej a technickej podpore mesta Sereď hlavne pána primátora a poslancom mestského zastupiteľstva môže klub fungovať už od roku 2002. Sme radi, že nás mesto podporuje a môžeme mu tým robiť reklamu na športových podujatiach po celom Slovensku aj v zahraničí. Veríme, že v tejto spolupráci budeme pokračovať aj naďalej.

BEK profi centrum – sieť predajní so stavebným materiálom

DolomityBike – cykloobchod, predaj a servis bicyklov a cyklistického oblečenia

Verve – firma zastrešujúca služby pre nehnuteľnosti, ako  upratovanie, deratizérstvo, kominárske služby, záhradné služby, či správa budov.

Castelli – cyklistická značka obliekajúca aj profesionálne cyklistické tímy

Dommat – stavebná firma

Excel Mix – výroba stavebných produktov, ako lepidlá, penetračné nátery, škárovacie malty, prísady do betónov a pod.

Hotel Park Avenue – 4* hotel & reštaurácia & wellness

Lucka – pitný režim

Monk Nutrition – zdravá RAW & BIO výživa

River Valley – marketingovo konzultačná spoločnosť

TTSK – Trnavský samosprávny kraj

4F – športové oblečenie

Seredské Novinky, Sereďonline, Sereďsity – regionálne info weby

SPOLUPRÁCA V ROKU 2022 - s nami Vás bude vidieť

Každý rok sa začína novými výzvami, plánmi, predbežným kalendárom pretekov a zoznamom partnerov, ktorí do toho idú s nami. Spolupráci sme otvorení s každým, kto má záujem. Baví ho cestná, alebo horská cyklistika, beh a poteší sa, keď bude jeho logo svietiť na našom tímovom oblečení, na tréningoch, pretekoch, alebo keď budeme preberať medailu na pódiu. :-) Forma podpory je na dohodne. Na výber je podpora finančná (na pokrytie štartovného, výbavy, chodu klubu,...), alebo vecná (produkty, výbava, servis,...). V tomto roku sme na pódiu preberali ocenenie až 45 krát. Pri podpore nášho klubu je pre Vás pripravená aj výhodnejšia spolupráca v rámci medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón, alebo Sereďmaratón virtual ride pre verejnosť a ďalšie, akcie ktoré taktiež organizujeme.

 

Stačí nás kontaktovať