You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

ŠK Cyklo-Tour Sereď na veľtrhu v Nemecku

Ako sa dostal náš klub na veľtrh v Nemecku? Bola za tým táto aktivita ...

Pred pár dňami sa skončil Medzinárodný potravinársky veľtrh Anuga 2021 v Nemeckom meste Kolíne nad Rýnom. Išlo o veľtrh zameraný na gastro, kde prezentovalo svoje produkty viac než 7900 vystavovateľov z celého sveta a navštívilo ho takmer 170 000 návštevníkov. Veľtrh Anuga je najdôležitejším podujatím v potravinárskom segmente. Na výstavu dostal zo Slovenska pozvánku aj náš partner Monk nutrition, ktorému sa tak naskytla šanca odprezentovať svoje produkty, aj novinky.

Balenia sa zväčšili, formy otvárania zjednodušili a zefektívnili. Chuť a zloženie zostáva stále rovnako výborné. Pribudlo aj zopár nových produktov, ktoré sa vyvíjali niekoľko mesiacov a už uzreli svetlo sveta. Ktoré sú to zistíte priamo na úvodnej stránke www.monk.sk  . Uvedené sú hneď na úvodnej stránke. Dostali sme na skúšku aj zopár vzoriek, ktoré vám budeme postupne predstavovať.


 
Aby sme tu nerozoberali len tento svetový veľtrh, chceli sme vás informovať aj o ďalšej aktivite nášho klubu, ktorý bol priamo účastný danej akcie. Teda priamo-nepriamo. Náš partner si nás vybral do väčšej spolupráce vďaka ktorej sme mohli ešte viac zviditeľniť náš klub aj za hranicami. Nafotili sme niekoľko záberov s produktami z ktorých sa niektoré dostali priamo do promo katalógu spoločnosti. Rovnako bol na výstave aj náš dres, na ktorom má partner svoje logo. Takže sme priamo-nepriamo boli aj my účastní tejto svetovej výstavy, čo nás veľmi potešilo a za čo sme vďační, že sme dostali takúto šancu.

V spolupráci budeme pokračovať aj v ďalšej sezóne.  Okrem podpory klubu bude opäť zapojený aj do našich ďalších projektov, ako DHL Sereďmaratón, alebo Sereďmaratón Virtual ride. Tešíme sa, že máme medzi našimi podporovateľmi aj takéhoto partnera, ktorý si potrpí na kvalite a chuti za čo získal aj ocenenie GREAT TASTE.  

 

 

Ďalšie novinky