You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Načítavam...

Do sezóny 2021 s viacerými novinkami

Táto sezóna bude prelomová, pozrite sa na čom pracujeme.

O tom, že pandémia mení pravidlá a ľudí výrazne obmedzuje radšej ani nebudeme písať. Poďme sa radšej pozrieť na tie pozitívne veci. Pozitívne na tom všetkom je, že máme odrazu viac času na seba, rodinu, koníčky... Naším koníčkom je cyklistika a počas voľného času sme pracovali na vaicerých redizajnoch, resp. zmenách aj v našom klube.

 

.

 

Farby

Asi ste si všimli, že naše "CI" sa zmenilo do troch farieb - čierna, biela a červená. Okrem toho, že sa nám páčia a sú to farby, ktoré sú aj v erbe nášho mesta máme k nim pomerne blízko. Tieto farby sa používali pri zrode klubu a preto sme si povedali, že sa k ním vrátime. Predsa je to kombinácia, ktorá má svoje čaro a rovnako sa nachádza aj v profi pelotóne. :)

 

Nové dresy

Keď sme zmenili farby, zmenila sa trochu aj naša vizuálna stránka dresov a rovnako aj samotný dodávateľ. Pôvodný červeno-bielo-šedá verzia prešla menším "apgrejdom". Povedali sme si, že by to chcelo menšiu zmenu a tak sme zo Slovenska odcestovali do Talianska. S novými výzvami prišli aj nové chute. Chute na krásne Taliansko. Mmm che bela paese, cibo, spaghetti ect. Od roka 2021 sme sa dohodli na spolupráci s firmou Castelli. Nech aj nový tím príjemne ošatíme. ;-)

 

Nový tím

Nejde ani tak o nový tím, ako o nové mená, ktoré do nášho tímu pribudli. K pôvodným 8 jazdcom pribudla ďalšia osmička. Je to veľmi príjemné, keď vidíte, že čas a energia, ktorú človek venuje tomuto koníčku prináša svoje ovocie - teda v tomto prípade sú to noví jazdci, ktorých zaujala naša fylozofia (baviť sa cyklistikou a vyhrávať) a benefity, ktoré ponúkame cyklistom v spolupráci s našími partnermi. Ktoré mená budú tvoriť náš tím si povieme čoskoro.

 

Noví partneri

Sme veľmi radi, že sa do sezóny s nami rozhodli vydať aj staronoví a rovnako aj noví parteneri. Okrem finančnej podpory máme partnerov, ktorí nás budú šatiť, dohliadať na pitný režim, správnu výživu, servis, sústredenie, technickú stránku a pod.

 

Nová web stránka

Dnes je web stránka už základom každého klubu. Pôvodnú stránku sme museli trochu oživiť, vylepšiť a hlavne prispôsobiť trendom, ktoré idú vo svete závratnou rýchlosťou vpred. Predstavovať ju nemusíme, stačí ju len preklikať a nájdete tam o nás všetko - kto sme, čo robíme, kto všetko tvorí náš tím, aké podujatia máme v kalendári na rok 2021, aké novinky sa stali, kto všetko nás podporuje a trošku obrázkov z podujatí a iných akcié, kde sme boli. 

To však nie je všetko. Okrem web stránky komunikujeme aj na sociálnych sieťach, kde nás nájdete. Môžete nás sledovať na:

- Facebooku

- Instagrame

- Strave

 

Nové preteky

Pravdu povediac budeme radi, ak sa tento rok vlastne niečo uskutoční. Pravidlá a ďalší vývoj je nejasný a stále sa mení. Ak pôjde všetko, ako má, tak okrem podujatí, ktoré sme obsolvovali v minolom roku by sa mal náš kalendár rozšíriť o ďalšie cestné, horské, cyklokrosové, či bežecké akcie.

 

A stará dobrá partia

Toto je základ na ktorom staváme. Dobrá partia a atmosféra nás drží pokope. Športom sa bavíme, robí nám radosť, pribúdajú nové priateľstvá a zážitky. Veríme, že ich aj v tomto roku nazbierame dostatok. ;-)